Mencucci o szlagierze

Ponad rok frustrującego czekania. Własnie tyle wszyscy przeciwnicy Juventusu czekali na pierwszą porażkę Starej Damy. Momentalnie po tym wydarzeniu odezwały się głosy zadowolenia osób z kręgu Anti-Juve. Jedną z nich jest dyrektor sportowy Fiorentiny, Sandro Mencucci, który nie ukrywał swojego zadowolenia wynikiem sobotniego spotkania.

Cieszę się, że Juventus przegrał i nareszcie zakończyła się ta niepokonana seria, która sprawiała mi psychiczny dyskomfort. To dobre wydarzenie dla całej ligi, że Nerazzurri wygrali w Turynie, rozgrywki zyskają na konkurencyjności i do samego końca będziemy świadkami pięknego sezonu” – zakończył Mencucci.

www.calcionews24.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: