Moggi: kara dla Pogby słuszna

Kontynuujemy relacjonowanie tematu dnia we Włoszech. W wywiadzie dla radia Mana Mana Sport były dyrektor generalny Juventusu, Luciano Moggi (na zdjęciu) poparł decyzję klubu o ukaraniu Paula Pogby.

Juve dobrze zrobiło karząc Pogbę. Gdy tam pracowałem, zrobiłem to samo z Camoranesim, kiedy spóźnił się kolejny raz. Później był już jak szwajcarski zegarek” – śmieje się Moggi. “Muszę się jednak zgodzić z Raiolą, popełniono błąd przez upublicznienie tej historii. W czasie mojej pracy Ibrahimović uderzył Zebinę tak, że wysłano go do szpitala. I nikt się nie dowiedział, co się stało. Mówiliśmy, że Francuz był w szpitalu przez zapalenie żołądka i prawda wyszła na jaw dopiero po kilku miesiącach” – zakończył legendarny działacz.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: