Pogba przeprasza za brak dyscypliny

Paul Pogba (na zdjęciu) przeprosił za swoje spóźnienia na trening, w wyniku których został dyscyplinarnie odsunięty od kadry na ostatni mecz ligowy. Na swoim profilu na Twitterze napisał: “Popełniłem błąd, w pełni akceptuję decyzje trenera“. Przypomnijmy, że młodzian ma szansę na występ w bardzo ważnym meczu z Lazio, zaplanowanym na przyszłą sobotę, z uwagi na to, iż zawieszony za nadmiar żółtych kartek będzie wówczas Andrea Pirlo.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: