Mauri i Lulić nie zagrają z Juve

Oficjalne komunikaty zostaną podane jutro, ale już dziś można powiedzieć, że w przyszłą sobotę na stadionie Juventusu w ekipie Lazio zabraknie kapitana, Stefano Mauriego (na zdjęciu) oraz lewego obrońcy, Senada Lulicia.

Obaj będą zdyskwalifikowani na ten mecz z powodu kartek obejrzanych w trakcie dzisiejszych derbów Rzymu. Włoch został wyrzucony z boiska w drugiej połowie za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, Bośniak zaś ujrzał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie.

www.tuttomercatoweb.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: