Conte: Brakuje mi przebywania na ławce

Trener Juventusu, Antonio Conte (na zdjęciu), wypowiedział się w ostatnim czasie na temat swojej dyskwalifikacji. “Odliczanie dni do mojego powrotu? Owszem, moja rodzina już odlicza, powoli są już mną zmęczeni… A mówiąc całkiem poważnie, naprawdę brakuje mi przebywania na ławce, co przekazałem ostatnio fanom poprzez portal społecznościowy. Naprawdę tęsknię za tymi 90 minutami, za zapachem murawy, kontaktami z zawodnikami, naszymi kibicami, ale także z rywalami. Bardzo mi tego brakuje, ale już niedługo wracam” – zakończył szkoleniowiec Starej Damy.

Przypomnijmy, że trener Juventusu powróci formalnie do pracy 9 grudnia 2012 i poprowadzi ekipę Bianconerich w meczu z Palermo.

www.transfermarketweb.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: