Llorente w Juve od czerwca – za darmo?

Hiszpańskie media trąbią wszem i wobec, iż Fernando Llorente (na zdjęciu) praktycznie już na pewno zostanie zawodnikiem Juventusu – jednak nie zimą, a latem przyszłego roku.

Informację podają dziennikarze El Correo. Utrzymują oni, że szczegóły przeprowadzki zostały już uzgodnione. Llorente dołączy do drużyny Juventusu za darmo – a może raczej: prawie za darmo, jako że Giuseppe Marotta chce zrekompensować zawodnikowi fakt, że od szefów Athletic Bilbao zażądał on zarobków na poziomie 6,5 miliona euro, w Juventusie zaś zarabiać będzie mniej – bo 5,5 miliona rocznie. W ramach “rekompensaty” Marotta zaproponował zawodnikowi bonusy. Najgorzej wyjdzie na tym wszystkim hiszpański klub, który nie zarobi na przeprowadzce Llorente do Turynu ani centa.

Zgodnie z regulaminem Fifa, o sfinalizowanym transferze można będzie mówić formalnie dopiero od 1 lutego 2013 roku.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
44 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
44
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: