Turek sędzią meczu z Chelsea

Cuneyt Çakýr (na zdjęciu) będzie sędziować wtorkowe starcie pomiędzy Juventusem i Chelsea na Juventus Stadium.

Turecki sędzia po raz drugi w karierze poprowadzi mecz Bianconerich. Pierwszą okazją było spotkanie Ligi Europy z 2010 roku, w którym przeciwnikiem był Sturm Graz, wygrane 2-1. Bramki w meczu rozgrywanym w Austrii zdobywali Bonucci i Amauri.

Çakýrowi w Turynie asystować będą: Bahattin Duran i Tarik Ongun. Sędzią technicznym będzie Mustafa Eyisoy.

12 komentarzy
gigi94
gigi94
11 lat temu

sedziował mecz Chelsea z barcelona w polfinale Lm w tym roku,wyrzucił terrego,dal karnego barc.,oby nie chcial sie zrekompensowac chelsea

Adrian27th
Adrian27th
11 lat temu

Ja bym sobie zyczyl by nie mial rodziny w Londynie kibicujacej Chelsea.

JK5
JK5
11 lat temu

A właściwie to dlaczego Legia i Juve juz zgody nie mają ze sobą ?

Benzema
Benzema
11 lat temu

@ JK5 - nie powiedziałbym, że nie ma tej zgody! Faktycznie, została ona (choć nieoficjalnie) zerwania, ale mniej więcej połowa kibiców Legii nie zgadza się z takim stanem rzeczy i nadal identyfikuje się z Juve, chociażby przybierając ich barwy na meczach warszawskiej drużyny! Wdać też włoskich przedstawicieli na meczach Legii, jak chcoiażby wyjazdowy w Lizbonie...

@mati888
Z całym szacunkiem ale coś musi być z Tobą nie tak, skoro nie chcesz,żeby Juve prowadziło 3:0 do przerwy. Emocji ! I 3:0 do przerwy 🙂

krystian_0071
11 lat temu

fajna fota

mati888
mati888
11 lat temu

@*Nedved* - przecież właśnie o to mi chodziło, żeby emocji nie było, bo my powinniśmy prowadzić 3-0...

mati888
mati888
11 lat temu

oby emocji właśnie nie było, bo nasi będą prowadzić 3-0 do przerwy. Tego bym sobie i Wam życzył

filippo
filippo
11 lat temu

Panie Turek niech pan tu kończy to spotkanie!! Oby emocje były jak tamtym meczu 😀 tego sobie i państwu życzę