Alessio: Musimy wygrać z Chelsea!

Angelo Alessio (na zdjęciu) żąda od piłkarzy Juventusu pokazania w meczu z Chelsea, jak bardzo zdeterminowani i głodni awansu do kolejnej rundy są Bianconeri. Zaapelował również do fanów o głośny doping i stworzenie niezapomnianej atmosfery, która poniesie Juventinich do zwycięstwa.

Jesteśmy świadomi, że ten mecz to dla nas być albo nie być” – rozpoczął Alessio na konferencji prasowej. “Jeśli pójdzie źle, nie wiem czy będziemy jeszcze w stanie awansować dalej. Musimy wyjść na plac gry z pragnieniem zwycięstwa oraz skorzystać z okazji które sobie stworzymy. Zagrać z taką samą determinacją jak przeciwko Nordsjealland i Pescarze“.

Dziennikarzy nurtowały również kwestie personalne, na które zastępca Conte starał się odpowiedzieć: “Vucinić nie trenował wczoraj, zobaczymy co będzie dzisiaj. Wtedy ocenimy i zdecydujemy czy będzie mógł zagrać. Ale przecież Fabio Quagliarella i Sebastian Giovinco byli najlepsi na boisku przeciwko Lazio“. Na zakończenie Alessio powiedział parę słów na temat przewidywanej taktyki Chelsea. Na papierze, remis byłby dobrym rezultatem dla Anglików, ale Angelo Alessio wątpi w taki przebieg wydarzeń: “Chelsea to nie jest zespół, który będzie czekał tylko na kontry. Oczekuję, że Anglicy, który mają znakomitą formację ofensywną, zaatakują. Mam nadzieję, że uzyskamy również pomoc od fanów, Antonio Conte poprosił mnie bym zaapelował do kibiców o stworzenie magicznej, gorącej atmosfery” – zakończył tymczasowy opiekun Bianconerich.

www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: