Bendtner: Chcę w końcu strzelać!

Duński napastnik, Nicklas Bendtner (na zdjęciu) przyznał ostatnio, że chce w końcu zacząć regularnie grać i strzelać bramki dla Juventusu. Zastanawia się również nad swoją przyszłością, która wydaje się niejasna.

Przyszedłem tutaj by coś wygrać, a biorąc pod uwagę, że jestem w zespole który zdobył najwięcej tytułów mistrzowskich, jest to spora szansa dla mnie. Chciałbym grać regularnie i zacząć strzelać bramki” – rozpoczął Bendtner.

Powrót do Arsenalu? To trudna sprawa ale moje odczucia co do tego klubu są w większości dobre. Odszedłem ani na złych ani na świetnych warunkach. W futbolu nigdy nic nie wiadomo, obecnie koncentruje się na Juventusie ale moja przyszłość może wiązać się z Arsenalem bądź innym klubem, zobaczymy w przyszłym roku“.

www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: