Conte: Najlepsze dopiero przed nami

Najlepsze dopiero przed nami – zapowiada Antonio Conte (na zdjęciu), trener Juventusu. Szkoleniowiec Bianconerich udzielił wywiadu przy okazji ceremonii otwarcia Corso Gaetano Scirea w Turynie.

Życzymy sobie, by najsilniejsze i najlepsze Juve dopiero się narodziło” – powiedział. “Wczorajsze zwycięstwo to na pewno ogromna satysfakcja, ale tak naprawdę powinno motywować nas do dalszego rozwoju. Jestem dumny z chłopaków, bo zasłużyli na ten sukces. Nie zapominajmy jednak, że nie świętujemy jeszcze awansu do rozgrywek pucharowych, bo jeszcze o niego walczymy” – dodał.

Myślę, że zwycięstwo z Chelsea to dobra odpowiedź dla wszystkich, którzy powątpiewali w nasze powodzenie w Lidze Mistrzów. Teraz musimy udowodnić, że nie był to przypadek” – zakończył.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: