Mkhitaryan: Chcemy pierwszego miejsca

Juventus w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów nie może liczyć na to, że Szachtar zadowoli się remisem. Jasno mówi o tym napastnik ukraińskiej drużyny, Henrikh Mkhitaryan (na zdjęciu).

Ormianin ostrzega, że jego klub jest zdeterminowany, by wygrać: “To piękne uczucie wiedzieć, że jesteśmy już zakwalifikowani, ale najważniejszy mecz dopiero przed nami. To w spotkaniu z Juventusem okaże się, czy wyjdziemy z pierwszego czy drugiego miejsca. Remis wystarczy nam do wygrania grupy, ale my nie rozumujemy w ten sposób. Gramy u siebie i kibice przyjdą, żeby zobaczyć zwycięstwo. Zagramy także z myślą o nich“.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: