El Shaarawy: Pokonanie Juve? Bezcenne

Stephan El Shaarawy (na zdjęciu) nie czuje presji przed jutrzejszym meczem Milan-Juventus. 20-latek, który zdobył już 16 bramek we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie, uważa, że pokonanie Juventusu byłoby bezcenne.

Jutrzejszy mecz jest super ważny nie tylko dla układu tabeli, ale także dla rozwoju naszego zespołu. Zwycięstwo byłoby bezcenne, ale musimy dać z siebie 150 procent, aby to osiągnąć” – powiedział dziennikowi Corriere della Sera. “Byłoby fantastyczne wygrać i strzelić gola pod Curva Sud. Graczem Juve, którego podziwiam najbardziej jest Gigi Buffon. Jest wzorem zarówno na boisku, jak i poza nim“.

Odpowiedzialność motywuje mnie i nie czuję presji. Koledzy z drużyny, klub i kibice mają we mnie wiarę. Wszystko dzieje się bardzo szybko i jest spełnieniem marzeń 20-latka. To bardzo satysfakcjonujące, szczególnie dla moich rodziców, którzy dokonali wielu poświęceń dla mnie” – powiedział.

Egipt? Jestem przywiązany do ziemi mojego ojca i jestem szczęśliwy, kiedy mogę odwiedzać krewnych w Afryce, ale czuję się Włochem. Reprezentowanie Egiptu nigdy nie wchodziło w grę. Moim marzeniem jest wzięcie udziału w Mistrzostwach Świata 2014 i być może wygranie ich” – zakończył aktualny capocannoniere.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: