Alessio: Graliśmy bez poświęcenia

Angelo Alessio (na zdjęciu) stwierdził, iż dzisiejsze spotkanie piłkarze Juventusu rozegrali bez odpowiedniego zaangażowania i poświęcenia.

Kiedy nie gra się z poświęceniem, ponosi się porażkę. Nie graliśmy jak drużyna” – stwierdził Alessio. “Co do karnego – nie chcę nawet wyobrażać sobie, co by było, gdybyśmy to my wygrali na San Siro dzięki takiemu błędowi sędziego“.

Następnie dodał: “Po meczu z Chelsea byliśmy trochę zmęczeni, choć uważam, że w meczach takiego kalibru energii i motywacji i tak nie powinno zabraknąć. Vidal? Wolę mówić o drużynie, nie o pojedynczych zawodnikach. Wypada pogodzić się z tą porażką i przeć do przodu“.

Zapytany o Fabio Quagliarellę, który schodził z boiska wyraźnie zdenerwowany, Alessio odpowiedział: “Oglądałem mecz, więc nie wiem, co do mnie wtedy mówił i może lepiej niech tak zostanie…

www.tuttosport.com
www.calcionews24.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
27
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: