De Sciglio: To nasza zemsta na Juve

W wywiadzie udzielonym zaraz po zakończeniu meczu z Juventusem Mattia De Sciglio (na zdjęciu) przyznał dziennikarzom Sky Sport, że dzisiejsze zwycięstwo Milan traktuje jako zemstę na drużynie Bianconerich.

De Sciglio powiedział: “To nasza zemsta. Już od zeszłej soboty zbroiliśmy się na to spotkanie, choć w środku tygodnia do rozegrania był przecież jeszcze ważny mecz z Anderlechtem. Zagraliśmy dobrze, z poświęceniem – ale łatwego meczu nie mogliśmy się przecież spodziewać. Teraz musimy utrzymać koncentrację na wysokim poziomie, bo czeka na nas Catania. Cieszymy się z dzisiejszego sukcesu, ale nie tracimy z oczu celów, jakie mamy do osiągnięcia. Wiedzieliśmy, że siłą Juventusu jest pressing, dlatego musieliśmy grać wysoko, ograniczać możliwości Pirlo i reszty środkowych. Z tyłu zagraliśmy perfekcyjnie“.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: