Bonucci: To nie było prawdziwe Juve

Po meczu z Milanem mediom wywiadu udzielił Leonardo Bonucci (na zdjęciu), dla którego niedzielne spotkanie było setnym w karierze w koszulce Starej Damy. Defensor Juventusu twierdzi, że wczoraj Bianconeri nie pokazali swojej prawdziwej jakości i wartości.

Zapłaciliśmy za mecz w środku tygodnia w Lidze Mistrzów a także nie wyszliśmy na plac gry z naszą naturalną koncentracją. Zapłaciliśmy wysoką cenę za incydent przy rzucie karnym, ale tak naprawdę nie widzieliśmy prawdziwego Juventusu” – powiedział Bonucci. Następnie ocenił swój własny występ na San Siro: “Milan bronił bardzo głęboko. Jeśli chodzi o mnie, popełniłem zbyt wiele błędów. Takie błędy mogą się zdarzyć, ale ważniejsze jest to by przeanalizować co się działo w naszych głowach w trakcie pierwszej połowy” – zakończył środkowy obrońca Starej Damy.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: