Matri: Nie chcę opuszczać Juventusu

Napastnik Juventusu, Alessandro Matri (na zdjęciu), przyznał dzisiaj, że przykro mu czytać słowa krytyki pod swoim adresem i że choć gra bardzo mało, ma nadzieję na pozostanie w Turynie przez możliwie najdłuższy czas.

Przykro mi, kiedy czytam niektóre ‘krytyczne’ słowa pod moim adresem. Na pewno nie jestem z tego dumny i nie podoba mi się to… Wiecie, kiedy wbiegam na boisko na te nędzne 5-10 minut, mimo wszystko staram się dać z siebie wszystko i walczyć z podniesioną głową” – napisał kibicom Juventusu na swoim profilu na Facebooku.

Wiadomo, że kiedy nie gram pełnych 90-ciu minut, nie jestem w stanie dać z siebie tego, co bym chciał i często trudno jest mi strzelić bramkę… Wiem, że wam się to nie podoba, ale uwierzcie – mi również… Nawet sobie pewnie nie wyobrażacie, jak mi to dokucza. Wiem, że nie jestem w optymalnej formie, ale nie chcę przechodzić do Milanu czy gdzie indziej! Chcę zostać w Juve i dla Juve mogę siedzieć i na ławce i na trybunie. Marzyłem o tym klubie od bardzo dawna i mam nadzieję, że będę miał szansę zostać tu na długo oraz pokazać lepszą grę. Nie chcę, żebyście żałowali tego, że dołączyłem do Juve… Chcę po prostu strzelać gole!

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
33
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: