Lucio odejdzie w styczniu

Ostatnimi czasy włoskie media dużo pisały o styczniowej wyprowadzce Brazylijczyka Lucio (na zdjęciu) z Turynu. Dzisiaj, te doniesienia potwierdził sam zainteresowany, który nie jest zadowolony ze swojej obecnej pozycji w klubie.

Nie jestem szczęśliwy w Juventusie, ponieważ nie gram. To były trudne miesiące dla mnie, najpierw ze względu na kontuzje a także, ze względu na to, że trener na mnie nie stawia. Mam nadzieję, że odejdę i znajdę klub który pozwoli mi grać regularnie” – powiedział doświadczony obrońca w wywiadzie dla Sport Bild. W Niemczech mówi się, że zainteresowanym usługami Brazylijczyka jest Wolfsburg. Sam Lucio nie widzi przeciwwskazań: “To byłaby świetna opcja. Spędziłem osiem wspaniałych lat w Niemczech w Bayerze Leverkusen i Bayernie Monachium. Kiedy w domu mówię o Niemczech, moje dzieci bardzo się cieszą“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: