Chiellini chce zagrać z Torino

Giorgio Chiellini (na zdjęciu) bardzo chce zagrać w jutrzejszym derbowym meczu z Torino. Jak wynika z raportów z Turynu, obrońca wyleczył uraz łydki, jednak to do trenera Antonio Conte będzie należało ostatnie słowo w temacie jego gry bądź absencji w tym spotkaniu.

Po kontuzji łydki nie ma już śladu, dlatego jestem gotowy do gry” – powiedział defensor w wywiadzie udzielonym dziennikarzom Mediaset. “Jestem do dyspozycji trenera. Marzę o tym, żeby zagrać i strzelić bramkę Torino. Świetnie, że możemy znów się z nimi mierzyć” – przyznał.

www.calcionews24.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: