Marchisio: Wielu czeka na ten mecz

Wśród wyczekujących jutrzejszej derbowej potyczki Juventusu z Torino jest też Claudio Marchisio (na zdjęciu). “Wielu czeka na ten mecz – kibice, piłkarze i całe miasto” – stwierdził. “Świetnie, że znów może dojść do tak ważnego pojedynku” – dodał.

W wywiadzie dla Sky powiedział jeszcze: “Pamiętam, że jako młodzian bardzo przeżywałem takie mecze. Jutrzejsze spotkanie jest bardzo istotne zarówno dla Torino, jak i dla nas. Gramy derby po raz pierwszy na swoim stadionie, damy z siebe wszystko“. Na koniec wspomniał też o meczu Szachtarem Donieck. “Każdy mecz jest decydujący. Najpierw skupimy się na meczu ligowym, później od razu będziemy myśleć o spotkaniu w Doniecku. Kto będzie jutro bohaterem meczu? Miejmy nadzieję, że ktoś z naszej drużyny“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
3
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: