Chiellini chce zagrać z Szachtarem

Jak informuje La Gazzetta dello Sport, Giorgio Chiellini (na zdjęciu) powinien móc zagrać jutro w meczu z Szachtarem Donieck. Choć sam nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w temacie swojego samopoczucia, po wczorajszym treningu był optymistą w kontekście swojego jutrzejszego występu.

Sytuacja jest o tyle delikatna, że choć lekarze nie wykryli żadnych poważnych komplikacji dotyczących urazu łydki, z jakim ostatnio się zmagał, sam zawodnik nie czuł się ostatnio zbyt dobrze. Sam poprosił o odsunięcie od składu na mecz z Torino, chcąc poczekać jeszcze kilka dni przed powrotem do normalnej gry. Wydaje się też, że Chielliniemu zależało również na lepszym przygotowaniu i odpoczynku przed niezwykle ważną potyczką z Szachtarem. Antonio Conte liczy na to, że jutro będzie mógł polegać na obrońcy.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
3
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: