Pirlo: Żadnych układów, tylko wygrana!

Żadnych dogadanych remisów, walka do końca i pożegnanie Chelsea z tegoroczną edycją Ligi Mistrzów – oto, co zapowiada Andrea Pirlo (na zdjęciu).

Pomocnik Juventusu podkreślił: “Jeśli ktoś myśli, że ugadaliśmy z Szachtarem wygodny remis, to grubo się myli. Jest spora różnica między ukończeniem fazy grupowej na drugim i pierwszym miejscu w tabeli. Mamy wielką motywację i chcemy pokonać Szachtar“.

Następnie dodał: “Szkoda mi kibiców Chelsea, prawdopodobnie będą musieli pożegnać się z tegoroczną Ligą Mistrzów. W tym roku okazaliśmy się lepsi od Anglików i pokazaliśmy to, wygrywając z nimi 3:0“.

www.calcionews24.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: