Chiellini: Zasłużyliśmy na wygraną

Jako jeden z pierwszych po końcowym gwizdku w meczu z Szachtarem wywiadu dziennikarzom Mediaset Premium udzielił obrońca Juventusu, Giorgio Chiellini (na zdjęciu).

Szachtar to świetny zespół, potrafi napsuć krwi wielu drużynom. Wygrać tutaj – to bardzo trudna misja” – stwierdził Giorgio. “Dziś wieczorem to my jednak zasłużyliśmy na zwycięstwo i jesteśmy szczęśliwi, że udało się je odnieść. Oczywiście mogliśmy strzelić więcej bramek, ale liczy się to, że wygraliśmy. Teraz liczymy na to, że nie trafimy na Real Madryt. Awansować z pierwszego miejsca i trafić na Real… to dopiero paradoks. Dzisiejsze zwycięstwo dedykujemy koledze z drużyny, Simone Pepe, którego trapią seryjne kontuzje i wiemy, że nie jest mu łatwo“.

www.calcionews24.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
29
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: