Marcelo: Marzę o grze w Juventusie

Jeden z najlepszych obrońców ligi holenderskiej, reprezentujący barwy PSV Eindhoven Marcelo Antonio Guedes Filho (na zdjęciu) przyznał w wywiadzie udzielonym dziennikarzom Sportal, że marzy o przeprowadzce do Juventusu.

Czy oglądam mecze Serie A? Oczywiście! Włochy to piękny kraj, a tamtejsza liga to bardzo wysoki poziom rozgrywek” – powiedział były gracz Santosu i Wisły Kraków. “Jeśli któregoś dnia będę miał okazję przeprowadzić się tam, nie omieszkam z niej skorzystać. Marzeniem byłoby dla mnie grać w Juve, ale póki co skupiam się na PSV“.

www.calcionews24.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: