Nedved: Cieszę się z powrotu Conte!

W wywiadzie dla SkySport24 Pavel Nedved (na zdjęciu) przyznał, że bardzo cieszy się z powrotu Antonio Conte na ławkę trenerską Juventusu. “Wreszcie Antonio wraca na swoje miejsce. Jego emocje na ławce, krzyki i gesty, mają i będą miały ogromny potencjał i wpływ na drużynę. Szczerze powiedziawszy, nie chciałbym być w skórze piłkarzy, którzy muszą ich słuchać na murawie” – powiedział Czech.

Jeśli chodzi o nasz udział w Lidze Mistrzów, wolałbym na tym etapie uniknąć Realu Madryt. Wszystkie drużyny są w naszym zasięgu, choć mecze nie zawsze wygrywa ten, który jest mocniejszy. Mercato? Już teraz mamy dobrą drużynę” – dodał.

www.calcionews24.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: