Bonucci przeprasza za symulowanie

Obrońca Juventusu Leonardo Bonucci (na zdjęciu) przeprosił kibiców Starej Damy za dzisiejsze symulowanie. “To mnie czegoś nauczy” – powiedział defensor Bianconerich.

Na początku miałem strzelać, później różne pomysły pojawiły się w mojej głowie. Zasłużyłem na żółtą kartkę i dałem zły przykład. Co do meczu, to było wspaniałe zwycięstwo“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
31
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: