Munoz: Juve bardzo silnym zespołem

Obrońca Palermo, Ezequiel Munoz (na zdjęciu) po męsku przyjął dzisiejszą porażkę i w pomeczowych wypowiedziach komplementował drużynę Bianconerich. “Do utraty gola graliśmy dobrze, później jednak jeszcze czerwona kartka Morganella wszystko skomplikowała. Uważam jednak, że porażka to nie wstyd, zwłaszcza z tak silną drużyną jak Juve. Teraz musimy zdobywać punkty w kolejnych meczach“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
4
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: