Chiellini o meczu z Palermo

O meczu z Palermo wypowiedział się również Giorgio Chiellini (na zdjęciu), który podobnie jak większość Bianconerich, zadowolony jest z wyniku ale dostrzega również mankamenty w grze Starej Damy.

Spodziewaliśmy się zobaczyć nieustępliwe Palermo, po tym jak niesłusznie przegrali z Interem. Dobrze rozpoczęli, później jednak to my kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Po czerwonej kartce powinniśmy podwyższyć prowadzenie, nie udało się to nam. W przyszłych meczach takie sytuacje mogą stać się problemem“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
6
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: