Najgorsza symulacji w historii futbolu?

Portugalska prasa rozpisuje się dzisiaj na temat symulowania faulu przez Leonardo Bonucciego (na zdjęciu) we wczorajszym meczu z Palermo. Dziennikarze A Bola nazwali ją “jedną z najgorszych symulacji w historii piłki nożnej“, mimo iż sam Bonucci już przeprosił za to, co zrobił. Nawet Nicklas Bendtner napisał wczoraj na swoim Twitterze: “Kto postrzelił Leo Bonucciego?” Bardziej złośliwi sympatycy futbolu stwierdzili, że Bonucci znalazł się już na liście życzeń Barcelony…

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: