Juventus dogadał się z Anelką!

Nie jest to jeszcze co prawda informacja oficjalna, ale trąbią o tym już niemal wszystkie sportowe media we Włoszech: Juventus doszedł do porozumienia z Nicolasem Anelką (na zdjęciu) i zatrudni go na najbliższe pół roku.

Piłkarz dołączy do Juve w ciągu kilku najbliższych dni. Porozumienie zostało zawarte zarówno pomiędzy klubami, jak i pomiędzy Juventusem a piłkarzem. Za kilka dni Anelka pojawi się w Turynie i przejdzie obowiązkowe testy medyczne. Następnie podpisze półroczny kontrakt, zawierający w zapisach opcję przedłużenia go o kolejny rok. O zainteresowaniu Anelką zaczęto mówić zaledwie dzisiaj rano i włoscy dziennikarze nie kryją zaskoczenia tak dynamicznym rozwojem wypadków. Francuz jest “planem B”, który Bianconeri realizują w związku z fiaskiem, jakim zakończyły się negocjacje transferu Lisandro Lopeza z Lyonu.

Dotychczas podawane cyfry związane z tym transferem to: pensja podstawowa dla Anelki w wysokości 600 tysięcy euro, 200 tysięcy euro premii za rozegranie minimum 12 spotkań w koszulce Juventusu, kolejne 200 tysięcy za wygrane scudetto i 300 tysięcy za zdobycie pucharu Ligi Mistrzów.

Czekamy na rozwój wypadków i oficjalne potwierdzenie transferu przez działaczy Juventusu.

www.tuttosport.com
www.tuttojuve.com
www.calcionews24.com
www.calciomercato.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
111 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
111
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: