Elkann: Jestem optymistą

Styczniowe występy Juventusu raczej nie napawają jego fanów zbytnim optymizmem. Jednak są wśród nich tacy, którzy wciąż uważają, że z drużyną nie dzieje się nic złego. Jednym z nich jest Lapo Elkann (na zdjęciu).

Wnuka Gianniego Agnellego nie martwią ostatnie kiepskie występy: “Czy jestem optymistą w kwestii Juventusu? Zdecydowanie tak! Muszę niestety przyznać, że Lazio wczoraj miało wyjątkowe, ale to wyjątkowe szczęście. Za to nam fortuna w ostatnich dniach z pewnością nie sprzyja. Mimo wszystko, w żadnym razie nie jestem zaniepokojony“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: