Raiola: Roma nie chciała Pogby

Agent Paula Pogby (piłkarz na zdjęciu), Mino Raiola twierdzi, że w ubiegłym sezonie szansę na sprowadzenie do siebie Francuza miała AS Roma. Rzymski klub miał jednak nie skorzystać z oferty.

W wywiadzie dla Radio Radio Raiola stwierdził: “Pogba? Zanim przeszedł do Juventusu, proponowałem go Romie. Jednak Walter Sabatini powiedział ‘nie’. Dopiero wtedy pojawił się Juventus, który chciał widzieć u siebie tego zawodnika“.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: