Galatasaray nie wykupi Melo?

Jak donoszą tureckie media, włodarze Galatasaray Stambuł mają poważne wątpliwości na temat przyszłości Felipe Melo (na zdjęciu) w ich klubie. Brazylijski pomocnik gra w składzie obecnego lidera tureckiej ekstraklasy na zasadzie wypożyczenia drugi sezon z rzędu.

Turcy nie są do końca zadowoleni z poziomu jego gry, a na dodatek piłkarz ma ciągłe problemy z dyscypliną. Ostatnio w prestiżowym spotkaniu ligowym z Besiktasem otrzymał czerwoną kartkę za oplucie rywala. Po meczu został ukarany zawieszeniem na 4 spotkania i grzywną.

Jeśli w Stambule do końca sezonu nie przekonają się do Felipe, Giuseppe Marotta będzie miał dodatkowe zadanie w letnim mercato. Przypomnijmy, że kontrakt Brazylijczyka z Juve kończy się po sezonie 2013/14.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
47
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: