Granqvist o zagraniu ręką

Po tym, jak Włoskie Stowarzyszenie Sędziów wydało swoją opinię na temat zagrania ręką Andreasa Granqvista (na zdjęciu) ze styczniowego spotkania Juventusu z Genoą, na ten temat wypowiedział się również “bohater” całej akcji.

Byłem zadowolony, gdy usłyszałem werdykt. Karnego nie było – piłka odbiła się od mojej nogi, potem przypadkowo trafiła w rękę. We Włoszech są dobrzy sędziowie. Każdy czasem popełni błąd, ale włoska szkoła sędziowania jest ceniona na całym świecie” – powiedział szwedzki obrońca.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: