Bramka Asamoah w PNA

W “małym finale” Pucharu Narodów Afryki Mali pokonało Ghanę 3:1 i zdobyło brązowy medal. Honorowe trafienie dla Czarnych Gwiazd zaliczył Kwadwo Asamoah (na zdjęciu).

Pomocnik Juventusu na osiem minut przed zakończeniem spotkania popisał się pięknym strzałem z daleka zdobywając swojego drugiego gola w turnieju.

Po tym meczu zawodnik wraca do klubu lecz jego obecność w kadrze na mecz z Celtikiem jest wciąż niepewna.

11 lat temu

szkoda asa ale co zrobisz pewnie jest wkur..... niech przeleje ta sportowa zlosc na wystepy w wielkim JUVE

11 lat temu

My Wylatujemy jutro po południu wiec Asa moglby od razu tam leciec. Mamy Trening wieczorem, w pon, i wt rano. Wystarczy.

belial_s
belial_s
11 lat temu

ten PNA jest przedziwnym turniejem, rok w rok naszpikowane gwiazdami reprezentacje ulegają 'czarnym koniom' z zawodnikami totalnie anonimowymi. W zeszłym roku wygrała Zambia, w tym roku obstawiam Burkinę Faso. A Ghana czy WKS, gdzie ponad połowa składu gra w czołowych klubach w Europie, rok w rok przegrywają. Dziwny turniej.

11 lat temu

To że nie zdobył żadnego medalu to nawet dobrze. Zdobywać sukcesy i puchary to on ma z Juve

delarudii
delarudii
11 lat temu

a ja wole De Ceglie ;] mam nadzieję, że zagra z Celtami od pierwszej minuty. Niech Kwadwo sobie odpocznie

Meehaw
Meehaw
11 lat temu

Strzał dobry, ale bramkarz chyba przesadził z kocimi ruchami. Zanim piłka doleciała do bramki, ten był już hen za słupkiem. A może Asa opracował jakiś spowolniony strzał??? 😉 Jeszcze takiej "interwencji" nie widziałem.