Juventus z najlepszą defensywą w LM

Piąte zwycięstwo z rzędu i piąty mecz bez utraty bramki. Seria Juventusu w Lidze Mistrzów musi robić na rywalach niemałe wrażenie. Jak pokazują liczby, Bianconeri na tę chwilę mają najlepszą defensywę (4 stracone bramki) i drugi najskuteczniejszy atak (17 goli) w całych rozgrywkach.

Ponadto, Gianluigi Buffon (na zdjęciu) jest niepokonany od 490 minut i do wyrównania swojego życiowego rekordu (551 minut w sezonie 2004/05) brakuje mu nieco ponad godziny.

11 lat temu

Brawa dla Buffona ale chyba każdy bramkarz chcialby mieć przed sobą takich obrońców jak w JUVE!

vitoo
vitoo
11 lat temu

A orientuje sie ktos do kogo nalezy rekord w LM z czystym kontem i ile on wynosi? Lehmann z sezonu 2005/06?

11 lat temu

SLAWEK9314, co do jednego z najlepszych, bo było i jest kilkunastu wybitnych np. Van der Sar, Barthez, Iker C., Schmeihel z czasów ManU, Kahn i wielu innych. Takie moje zdanie:) Oczywiście Buffon razem z nimi na podium:)

slawek9314
slawek9314
11 lat temu

Moim zdaniem w szeregach naszego klubu występuje najlepszy bramkarz w historii piłki nożnej!
Oby jeszcze pograł 3-4 lata a póżniej zajął się szkoleniem swoich następców w Juve...

freddie88
freddie88
11 lat temu

a ten rekord to ogólnie czy tylko w LM??

ombre
ombre
11 lat temu

Trzeba oddać sprawiedliwość, że taki wynik to nie tylko zasługa Gigiego, ale również obrońców.

krystian_0071
11 lat temu

Czyli PRETENDENT

mambooocha
mambooocha
11 lat temu

znalazłem dziś w necie info, że Lehmann miał 853 minuty bez puszczonego gola, ale ręki sobie za to nie dam uciąć 😉 wychodzi na to, że Gigi może coś puścić dopiero po 3 minucie finału na Wembley :p