Giaccherini: Uniknąć Barcy

Emanuele Giaccherini (na zdjęciu) wypowiedział się przed jutrzejszym losowaniem par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów dla Sky Sport 24.

Drużyną, która najbardziej mnie zaskoczyła jest Borussia Dortmund. Nie mają wielkich nazwisk, a wyszli z pierwszego miejsca z grupy, w której grały Manchester City, Real Madryt i Ajax. Następnie zdominowali Szachtar Donieck. Drużyna, której chciałbym uniknąć jest Barcelona. Chętnie zagrałbym za to z Malagą” – powiedział pomocnik.

Dziennikarz zapytał również 27-latka o wiadomość tekstową, jaką miał niedawno otrzymać od Conte: “Trener napisał mi, że zostanę tu tak długo, jak on będzie trenował Juventus“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: