Pogba: czekam na powołanie

Pomocnik Juventusu, Paul Pogba (na zdjęciu) uważa, że zasługuje na powołanie do prowadzonej przez Didiera Deschampsa reprezentacji Francji. 19-latek grał do tej pory jedynie w zespołach młodzieżowych Tricolores.

Udało mi się już zrobić sporo dobrego w tym sezonie. Zagrałem w 20 meczach Serie A, w których zdobyłem pięć goli. Jestem bardzo szczęśliwy, liga włoska nie należy przecież do łatwych rozgrywek. Moim kolejnym celem jest otrzymanie powołania do kadry. Ciężko pracuję, by na nie zasłużyć i jeśli nadal będę pokazywał się z dobrej strony, to mam nadzieję, że wkrótce zadebiutuję w pierwszej reprezentacji Francji“.

Zobacz także:
Deschamps: powołanie dla Pogby niebawem

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: