Conte: Wielkie wyzwanie

Trener Juventusu, Antonio Conte (na zdjęciu) udzielił wywiadu dziennikarzom Tuttosport, tuż po dzisiejszym losowaniu Ligi Mistrzów. Według szkoleniowca Bianconerich, dwumecz z Bayernem jest dużym wyzwaniem dla jego drużyny.

Byliśmy świadomi tego, że w ćwierćfinale musimy się przygotować na wielkie wyzwania. Bayern jest silny, to finalista poprzedniej edycji. To wyzwanie będzie dla nas na pewno stymulujące, ale podejdziemy do niego ze spokojem, koncentracją i radością. Spełniamy swoje marzenia i chcemy tego doświadczać do samego końca. W ubiegłym roku oglądaliśmy takie mecze z kanapy w naszym domu, a teraz wróciliśmy w roli bohaterów“- powiedział Conte.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: