Kroos: Tylko Barca byłaby gorsza

Zawodnik Bayernu Toni Kroos (na zdjęciu) za pośrednictwem oficjalnej strony klubu wyraził żal z wyników dzisiejszego losowania.

Niemiec uważa, że jedynie trafienie na Barcelonę byłoby gorsze: “Nie zapominajmy, że oni na etapie grupowym wyrzucili poza burtę ubiegłorocznych tryumfatorów. To prawie tak źle, jak trafić na Katalończyków. Żeby przejść dalej, będziemy potrzebowali dwóch świetnych występów, najlepiej gdyby udało nam się wygrać pierwszy mecz nie tracąc gola“.

Kroos podkreśla także klasę rywala: “Juventus to wielka nazwa i świetny zespół. Drużyny z Włoch są świetnie zorganizowane, a Arturo Vidal pokazał się w Juve jako zawodnik światowej klasy. Mimo to sadzę, że mamy szansę ich pokonać“.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: