Nedved po losowaniu

Pavel Nedved (na zdjęciu) pojawił się dzisiaj w Nyonie, gdzie rozlosowano pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Co miała do powiedzenia legenda Juventusu po wylosowaniu Bayernu?

Bayern to jedna z najcięższych drużyn, które mogły nam się trafić, ale musimy podejść do tego wyzwania z radością. Ich drużyna jest podobna do zespołu Conte. Jestem dumny, bo Juve jest w najlepszej ósemce Europy jako jedyny włoski zespół. Z Leonardo rozmawiałem o Juve, PSG, a nawet o Ibrze” – powiedział 40-latek.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: