Padoin zadowolony z występu

Po dobrym występie przeciwko Bologni, pomocnik Juventusu, Simone Padoin (na zdjęciu) wypowiedział się na temat znaczenia sobotniego zwycięstwa, ocenił także własną grę w tym spotkaniu.

Daliśmy jasny sygnał naszym konkurentom w walce o tytuł” – stwierdził były piłkarz Atalanty Bergamo, po czym dodał: “To był dla nas ważny mecz. Jestem zadowolony z występu“. Padoin otrzymał szansę gry od pierwszych minut. Czy był tym zaskoczony? “W ciągu tygodnia stopniowo oswajałem się tą myślą. Powoli docierało do mnie, że wybiegnę w sobotę na Renato Dall’Ara w podstawowej jedenastce” – odparł obchodzący jutro 29. urodziny piłkarz.

Przez pełne 90 minut Padoin przebywał w tym roku na boisku – do wczoraj – dwukrotnie: w rewanżowym meczu 1/8 finału Champions League z Celtikiem i w rozegranym 6 stycznia ligowym spotkaniu z Sampdorią.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: