Pioli: Conte bez szacunku

Podczas pomeczowej konferencji prasowej trener Bologni, Stefano Pioli (na zdjęciu), skrytykował Antonio Conte za przesadne, jego zdaniem, świętowanie zwycięstwa swoich piłkarzy.

Radość Conte była trochę przesadzona, ponieważ była wymierzona nie tylko w jego własny zespół. Tak czy inaczej, rozmawialiśmy i wyjaśniliśmy sobie wszystko. Juventus zagrał dobrze i udowodnił, że jest wielkim zespołem. Próbowaliśmy dotrzymywać im tempa, mieliśmy nadzieję na większą liczbę sytuacji bramkowych, a po przerwie osłabliśmy. Juve stworzyło sobie mało sytuacji przed golem. Kiedy zdecydowałem się na zagranie czterema atakującymi zawodnikami, byłem pewny siebie, ale pierwsza bramka podcięła nam skrzydła. Gdybym mógł wybrać skład jeszcze raz, postąpiłbym tak samo. To był bardzo trudny i żywiołowy mecz. Nic dziwnego, że widzieliśmy kilka ostrych starć” – powiedział 47-latek, który jako piłkarz spędził trzy sezony w Juventusie.

www.football-italia.net

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: