Hoeness wolałby rewanż w Monachium

Prezydent Bayernu Monachium, Uli Hoeness (na zdjęciu), w wywiadzie dla Bild krótko skomentował nadchodzący dwumecz między 22-krotnym mistrzem Niemiec i Juventusem.

Będzie bardzo trudno, ponieważ pierwszy mecz gramy u siebie. Wolałbym najpierw grać we Włoszech. Zarówno Juventus, jak i Bayern to świetne zespoły i jestem przekonany, że nadchodzące mecze nie skończą się wynikiem 1:1. Na razie skupiamy się na meczach ligowych, żeby odpowiednio zrelaksować się przed ćwierćfinałami” – powiedział 51-latek.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: