Toni: Bayern może wygrać LM

Luca Toni (na zdjęciu), były zawodnik zarówno Juventusu, jak i Bayernu uważa, że większe szanse w nadchodzącym starciu mają Bawarczycy.

W rozmowie z Tuttosport napastnik Fiorentiny stwierdził, że z przyjemnością obejrzy mecz swoich byłych drużyn: “To będzie interesujące spotkanie. Juve musi się mocno pilnować, bo Bayern może w nim pójść na całość. Na pewno to będą trudne mecze dla obu drużyn. Szansa Juventusu leży w tym, że ma możliwość skoncentrowania się na Lidze Mistrzów, gdyż w krajowych rozgrywkach zapewnił już sobie przewagę“.

Toni stara się dostrzegać mocne i słabe strony obu klubów, jednak ostatecznie przewagę widzi po stronie drużyny z Bundesligi: “Bayern to zupełnie inny zespół niż Bianconeri. Bawarczycy mają świetny skład, ale od czasu do czasu przegrywają w niewiarygodny sposób. Mam przyjaciół po obu stronach, więc po prostu będę kibicował lepszym. Jednak moim zdaniem Bayern może w tym sezonie zdobyć w LM wszystko“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: