Juve po Diamantiego?

Jak informuje dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport, Juventus poważnie interesuje się sprowadzeniem do siebie po sezonie Alessandro Diamantiego (na zdjęciu), który obecnie gra w Bologni.

W poprzednich tygodniach 29-latek był łączony z przeprowadzką do Interu, ale jak się okazuje, do gry o jego podpis włączył się Juventus. Dyrektor sportowy Bianconerich, Beppe Marotta ceni sobie jego uniwersalność. Jeśli dojdzie do rozmów z Bologną, oferta z Turynu będzie zawierała gotówkę i kartę jednego z zawodników.

Diamanti w tym sezonie ligowym rozegrał 27 spotkań ligowych, w których strzelił 7 bramek i zaliczył 6 asyst. Jest to jego drugi sezon w barwach Rossoblu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: