Anelka pragnie pozostać w Turynie

Niedawno dochodzące do nas informacje o chęci rozwiązania kontraktu przez Nicolasa Anelkę (na zdjęciu) okazały się zdecydowanie nieprawdziwe. Najpierw sam piłkarz zaprzeczył tym doniesieniom na oficjalnym koncie na Twitterze, zaś dziś o sprawie informuje publicysta – Romeo Agresti.

Dziennikarz Goal.com donosi, że pogłoski o niezadowoleniu Anelki są wyssane z palca, co więcej, sam piłkarz aktywnie próbuje przekonać trenera Conte, aby ten zostawił go w drużynie także na następny sezon.

34-letni Francuz, który zimą za darmo dołączył do Juventusu, ponoć bardzo ceni sobie zarówno codzienne treningi pod okiem Antonio Conte, jak i spotkania z klubowymi kolegami. Napastnik na tyle pragnie pozostać w Turynie, że zaraz po uporaniu się z kontuzją pleców rozpoczął dodatkowe sesje treningowe w celu poprawienia swojej sprawności fizycznej, co ma zaimponować całemu sztabowi i włodarzom klubu. Na razie przyszłość byłego zawodnika Shanghai Shenhua nie jest znana, zwłaszcza, że dość prawdopodobna jest letnia rewolucja w ataku, jednak Anelka zadomowił się w Stolicy Piemontu i jest gotowy do walki o częstszą grę, co być może skutkowałoby pozostaniem w klubie na następny rok.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: