Kondogbia: Odrzuciłem ofertę Juve

Młody pomocnik Sevilli, Geoffrey Kondogbia (na zdjęciu) wyjawił hiszpańskiej prasie, że latem odrzucił ofertę Juventusu.

To prawda, Juventus złożył mi propozycję, ale zdecydowałem się z niej nie skorzystać. Chciałem przejść do Sevilli, by mieć więcej szans na regularną grę. W Hiszpanii futbol jest szybki, techniczny, nie tylko fizyczny jak we Francji. Odnalazłem się tam bardzo dobrze“- powiedział utalentowany Francuz. Według włoskiego dziennikarza Gianluki Di Marzio rozmowa między Juventusem a piłkarzem miała miejsce na Wyscout Forum w Mediolanie.

20-letni Kondogbia jest środkowym pomocnikiem. Wystąpił w tym sezonie w 23 meczach w lidze hiszpańskiej i zdobył jedną bramkę.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: