Chiellini: Nie poddamy się

Obrońca Juventusu, Giorgio Chiellini (na zdjęciu) udzielił pomeczowego wywiadu stacji Sky Sport, w którym zapowiada walkę o awans do półfinału Ligi Mistrzów do samego końca.

Wiedzieliśmy, że dziś będzie trudno. Bayern utrzymywał bardzo wysokie tempo, a my nie potrafiliśmy utrzymywać się przy piłce tak, jak zwykle. Mieliśmy nadzieję, że pójdzie nam lepiej, ale zostało jeszcze drugie 90 minut i nie poddamy się. Mamy tydzień na przygotowanie się i będziemy walczyć do samego końca. Musimy zagrać szybciej i z większą intensywnością. Oni zrobili tak dzisiaj i mocno na nas naciskali. Nie możemy skupiać się na Bayernie, musimy myśleć o sobie. Wiemy, że stać nas na więcej i będziemy marzyć do samego końca bez żadnego żalu“- powiedział 28-latek.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: