Agent o sytuacji Gomeza

Mario Gomez (na zdjęciu) nie może zaliczyć trwającego sezonu do udanych. Niemiecki snajper stracił miejsce w podstawowym składzie Bayernu i źle czuje się w stolicy Bawarii, o czym wspomniał w swojej wypowiedzi dla Bild jego agent.

Mario chciał zostać w Bayernie, ale ostatnio nie dostaje szans, przez co jest nieszczęśliwy. Ostatnio otrzymał propozycję od zagranicznych klubów, wśród których są Inter i Juventus. Klauzula odejścia? Może zostać zmniejszona do jednej trzeciej, bo Bayern będzie wiedział, że zawodnik chce odejść” – powiedział reprezentant 27-latka.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: