Mkhitaryan: Lubię oglądać Juve

Henrikh Mkhitaryan (na zdjęciu) wypowiedział się dla Gazzetta dello Sport o swojej przyszłości. Ofensywny pomocnik Szachtara Donieck przyznał, że chce w najbliższym czasie znaleźć się w jednym z wielkich klubów europejskich. Pomoże mu w tym niewątpliwie Mino Raiola, który właśnie został agentem 24-latka.

Raiola? Znam go bardzo dobrze i ufam mu. Jeśli chodzi o inne ligi, to kiedy już siedzę na kanapie, lubię oglądać Premier League. Grają tam bardzo szybko, ale na wysokim poziomie. Często oglądam też Barcę i Real, najlepsze drużyny świata pod względem techniki. Lubię też oglądać mecze Bayernu, Juventusu i Milanu. Od tych największych zawsze można coś podejrzeć” – powiedział Mkhitaryan.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: